Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz üzerinde bulunan ürünleri beden ve renk ve benzeri kriterler seçimlerini yaparak sepetinize gönderin. Sağ üst köşede bulunan sepet simgesini tıklayarak adımları izleyin ve sitemize giriş sağlayın. Ardından ödeme adımına yönlendirileceksiniz. Ödeme işleminiz onaylandıktan sonra ürününüz hazırlanarak aynı gün kargoya verilir ve size ulaştırılır.

Hesabım bölümü içerisinde sipraişler kısmına tıklayınız. Ardından iptal etmek istediğiniz siparişe tıklayarak siparişi iptal edebilirsiniz. Ayrıca iletişim adreslerimizden veya whatsapp üzerinden iletişime geçerek müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürününüz siparişinizin ardından aynı gün mesai saatleri içerisinde aynı gün kargoya iletilir. Kargo firmalarının teslim süreleri azami 7-10 gün arasındadır. Günümüz şartlarında standart teslimatlar 2-3 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü bizimle iletişime geçerek bildiriniz. Bu aşamadan sonra ürünü tarafımıza kargolamanız gerekmektedir. İade işlemlerinde kargo firmaları ile şuan bir anlaşmamız bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürünün kargo ücreti tarafınıza ait olup ürün üzerinde herhangi bir deformasyon satışını engelleyici herhangi bir (etiketi kopuk, yıkanmış, üzerine farklı maddeler dökülmüş vb.) unsur tespit edildiği takdirde iade işlemleriniz kabul edilmez ve ürün tarafınıza tekrar gönderilir. Herhangi bir sorun olmaması halinde iadeniz kabul edilir ve para iadeniz 3-5 iş günü arasında tarafınıza yapılır.

Ürünlemiz giyim&aksesuar ürünleri olduğu için herhangi bir garantiye tabii değiller. Ancak biz ürünlerimizi göndermeden önce kontrol ederek tarafınıza iletiyoruz. Müşteri memnuniyeti adına bu konuya azami özen gösteriyoruz.

Sitemiz üzerinde bulunan ödeme metodları SSL(256bit) şifreleme ile desteklenmektedir. Günümüz koşullarında en güvenilir şifreleme sistemidir. Ayrıca herhangi bir güvensizlik yaşamanız durumunda kapıda ödeme seçeneği ile de ürününüzü alabilirsiniz. 

Ülkemiz sınırları içerisinde hizmet veren anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile çalışmaktayız. 

    X
    {"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}